PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98444}

Aleksander

Alexander
6,3 120 237
ocen
6,3 10 1 120237
4,3 15
ocen krytyków
Aleksander
powrót do forum filmu Aleksander

Jak dla mnie Aleksander jest za stary.Znając na dodatek podejście Amerykanów do kultury Starego Kontynentu i wszystkiego,co działo się na świecie przed odkryciem Ameryki,mam podstawy obawiać się,że dostaniemy męskie wydanie Xeny na wielkim ekranie. A uczenie się historii na podstawie tego filmu,na pewno nie będzie dobrym pomysłem.

(co do niemęskości Aleksandra - bardzo lubię bishonenów,ale jak pokazuje praktyka przenoszenie ich z mang do życia nie daje nic dobrego...a może Alex będzie po prostu metroseksualny?)

732476

Za stary? Przecież Collin skończył 31 maja 28 lat. Chyba jest nieco za młody -do głównej części dziejów Aleksandra -czyli jego podbojów. Ale Farrell na pewno podoła. Co do tego, że był niemęski... Hm. Ja tam nie odnoszę takiego wrażenia. Film będzie spoko...

Davus

Dla mnie Alex(is) i tak wygląda za staro. Poza tym skoro Aleksander Macedoński umarł w wieku 33 lat, a zaczął mieszać w wieku lat 20, to wypadałoby, żeby film zaczął się, jak miał mniej latek na karku. A dla mnie i tak Collin jest zbyt niemęski (w tej roli; wyciągam wnioski po obejrzeniu zwiastuna). Czyżby kolejny stereotyp: gej=zniewieściały facet?

732476

Obejrzałem drugi zwiatun i stwierdzam, że Kilmer i Jolie wyglądają mało przekonujaco w roli rodziców Farrella. Ale Collin wciąż wygląda męsko. :-)

732476

jakos dziwnie te wlosy mu zrobili... cos im chyba nie wyszlo

732476

A najlepsze że Angelina grająca matkę jest tylko o rok starsza o Collina. W starożytności widać matki baaardzo młodo rodziły dzieci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones