PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98444}

Aleksander

Alexander
6,3 120 237
ocen
6,3 10 1 120237
4,3 15
ocen krytyków
Aleksander
powrót do forum filmu Aleksander

ULUBIONA POSTAC :)

ocenił(a) film na 5

Jaka była wasza ulubiona postac? :D Ja tylko ze względu na Hefajstiona i wspaniałego Jareda Leto dałam temu filmowi 7. :)

ocenił(a) film na 3
ka_and

Zdecydowanie Jared był 1 plusem tego filmu Jako jedyny dobrze grał i uniknął śmieszności, którą wykazała się reszta obsady Szkoda tej kasy za którą można by zapewne zrobić kilka lepszych filmów Olivier się po prostu skończył!!! Zal!!!

ocenił(a) film na 4
blackfield1

Zagrał równie kijowo, co zawsze.

ocenił(a) film na 7
ka_and

Rzeczywiście Jared tutaj zagrał naprawdę dobrze, nieprzerysowanie, a naturalnie i można powiedzieć, że prawie wzruszająco. Jednak co do reszty aktorów nie zawiodłam tak się bardzo, jak inni. Może dlatego, że widząc opinie innych przed obejrzeniem filmu liczyłam na gniot, a tutaj wcale nie było tak żle. Po prostu ta historia nie jest wcale taka łatwa do ugryzienia.

ka_and

Po za tym Filip w wykonaniu Kilmera i Ptolemeusz Hopkinsa byli świetni. Obydwaj, a szczególnie ten drugi, wywiązali się ze swych zadań ze sporą nawiązką.

ocenił(a) film na 7
ka_and

Ja tez dalam 7 tylko ze wzgledu na Jareda :]

ka_and

Hefajstion, oczywiście! Jared grał zakocanego w Alexandrze wręcz rewelacyjnie. Czy ktoś pod koniec też płakał??

ka_and

Klajtus , stary młody Ptolemeusz , Filip , Olimpias ,Lysander (Jonathan Ryhs Mayeres ) no i ..dobry Krateros ;)

ocenił(a) film na 4
ka_and

Ja tylko z powodu Jareda w ogóle włączyłam ten film. Choć Hefajstion robił wrażenie to jednak sam film mocno mnie nudził. Nie wytrwałam do końca :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones